GRUPUL ESP PROMOTOR

ESP PROMOTOR, sunt un grup de companii care investesc în diferite sectoare ale pieței:  construcții, tehnologia informației, Imobiliare, industriale, etc 


Avem investiții în diferite țări ale Uniunii Europene și urmarim deschiderea pieței catre America Latină și Arabia Saudită. 


CONTACT: 

Sediul: 

Info@Esp-Promotor.com         - Informații privind societatea și sectoarele sale 

Office@Esp-Promotor.com     - Administrația 

RRHH@Esp-Promotor.com    - Resurse Umane 


Constructii 

ESP-Building@Esp-Promotor.com 

Instalatii electrice, electronice, de sănătate ... 

ESP-Elecinsan@Esp-Promotor.com 

Proprietăți de închiriere, de masini 

ESP-Renting@Esp-Promotor.com 

Tehnologia Informației 

ESP-Sol-IT@Esp-Promotor.com 

Tamplarie PVC, fațade 

ESP-Winglass@Esp-Promotor.com 

Firma de avocatura, interpreți, formatori ... 

ESP-Traductor@Esp-Promotor.com 


SEDIUL CENTRAL: 


Strada Visinului nr. 34, Jud. Buzau, România. 

Calle Provenza, num. 42, LOCAL 2 Barcelona, Catalunya. Spania.